Distribúcia tlače pre Mediaprint KAPA
Veľkoobchod s tabakovými výrobkami
Veľkoobchod s kancelárskymi potrebami
Juice
Prejsť na obsah
Maloobchodná predajná sieť

Maloobchodnú predajnú sieť spoločnosti tvoria predajné stánky, klasické kamenné predajne a predajne typu „shop in shop“.
Okrem štandartného tovaru, charakteristického pre novinové stánky a trafiky, ponúkame v našich maloobchodných predajniach i širokú škálu elektronických služieb ako sú dobíjanie telefónnych kreditov, služba Pay safe card, obstaranie vstupeniek na spoločenské a športové podujatia cez Ticketmedia či služby pre tipujúcich v sieti TIPOS. Prostredníctvom služby Depo poskytujeme našim partnerom v niektorých našich maloobchodných prevádzkach i logistické služby.
Spoločnosť disponuje v súčasnosti 45-timi predajnými bodmi, ktoré sa nachádzajú na území okresov Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Dolný Kubín, Námestovo a Tvrdošín. Viac ako 35 z nich spoločnosť prevádzkuje vo vlastnej réžii, ďalšie sú využívané inými prevádzkovateľmi formou prenájmu.
Priebežne realizujeme obnovu predajnej siete a  zastarané klasické novinové stánky vymieňame za moderné hliníkové predajné stánky s otváracími krídlami, ktoré zákazníkovi poskytujú nielen pohľadový zážitok ale aj lepší prehľad o ponúkanom sortimente.

Naši partneri


Copyright © 2011 TOPAS D.A., s.r.o., Ružomberok • Všetky práva vyhradené
Návrat na obsah